bezpieczeństwo i higiena pracy, oferta

bezpieczeństwo i higiena pracy, oferta

Zastanawiam się czy są jakieś szkolenia bhp w Kartowicach? Macie jakąś wiedzę na ten temat? Znajomy musi odbyć szkolenie i szuka kogoś do pomocy.

Lalka

Posty: 3

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Boss

Posty: 6

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Radziu

Posty: 11

 
Osobiście mamy podejście niezwykle fachowe do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, zatem nie chce tylko słuchać, niemniej jednak chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Kitas

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

pawel253

Posty: 5

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, niemniej jednak ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

AGDDDy1

Posty: 5

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

eloop

Posty: 16

 
Dokładnie, trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bowiem nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, iż włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są planowane w jakimś celu, wobec tego trzeba słuchać i to naprawdę niezmiernie uważnie.

MiSER

Posty: 5

 
Na śląsku przykładamy dużo uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niesłychanie kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Gumis

Posty: 12

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, zatem nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są planowane u nas są sensowne i ciekawe, zatem u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest należyte podejście do tego tematu, a wtedy osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Julian

Posty: 10