projektowanie stron w Łodzi, polecicie ?

projektowanie stron w Łodzi, polecicie ?

Chcę zlecić projektowanie strony w Łodzi firmie, która wykona to prędko i solidnie. Kogo mi możecie polecić?

Dziadek

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

matek562

Posty: 8

 
W teorii wydaje się, iż zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Na nieszczęście, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, iż to wcale proste nie jest i trzeba mieć mnóstwo wiedzy. Do tego wymagamy jeszcze niezwykle mnóstwo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

lalunia333

Posty: 5

 
Kiedyś korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i byłem zadowolony. Nie wiem tylko czy ta firma nadal funkcjonuje, dlatego sprawdzę namiary na nich i dam znać. Mieli do wyboru różne pakiety od podstawowych po VIP, dlatego każdy na spokojnie by coś dla siebie mógł dopasować.

borek149

Posty: 2

 
Na pewno znajdzie się firma, która zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę znaleźć w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

23-Obert

Posty: 18

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym z trudem będzie ją wykonać, dlatego lepiej oddać to obowiązek komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Joe

Posty: 8

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

TomekK

Posty: 11