pranie dywanów Człuchów, polecicie firmę?

pranie dywanów Człuchów, polecicie firmę?

Witam serdecznie. Piszę z pytaniem o jakieś skuteczne pranie dywanów w Świeciu. Znacie, korzystaliście? Dajcie znać. Dziękuję.

Laleczka

Posty: 2

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam bardzo dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez bardzo długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

iwanowskis

Posty: 24

 
U nas dywany są zawsze czyste i faktycznie bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest mnóstwo tanich pralni w Grudziądzu.

100%UP

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo naprawdę działają bardzo skutecznie.

Black_Riot

Posty: 12

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, albowiem nawet jak to jest jakaś doświadczona usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, albowiem tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

090913123

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bowiem naprawdę działają niezmiernie skutecznie.

TomekK

Posty: 13

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

Fanatyk

Posty: 9

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najniezwyklej uczulają. Mam porównanie z niekiedy, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

BMGMIREK

Posty: 8

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, natomiast nie mogę a niezmiernie odnaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

dagaaa5

Posty: 5

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, ale niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie profesjonalne pranie w pralni. Wychodzi drożej, ale pozbywasz się roztoczy itp.

56_2014

Posty: 18