naprawa pieców vaillant Warszawa, dobra firma ?

naprawa pieców vaillant Warszawa, dobra firma ?

Interesuje się montażem pieców vaillant w Warszawie i chciałbym od Was opinie czy warto się w to pakować?

Alibas67

Posty: 2

 
Koszty instalacji są dość wysokie, dlatego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, ale na pewno nie teraz.

OliToli56

Posty: 5

 
Jeśli mam problem to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl wobec tego mogę ich polecić. To fachowcy, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co istotne dysponują większością części zamiennych.

Joe

Posty: 8

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, dlatego wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, ale jednak koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

Dyduchrr

Posty: 5

 
Weźmy pod uwagę to, iż większa część ludzi, jakie piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się drobne zużycie, ale rachunki, które otrzymują są o dużo większe. Taka prawda.

Fanatyk

Posty: 14

 
Nie mam przekonania do gazu. W starym domu miałem gaz z sieci, ale z piecem ciągle były problemy. To było trzydzieści lat temu i technologia była inna. Dzisiaj to wszystko wygląda całkowicie inaczej.

AGDDDy1

Posty: 4