robot kuchenny do pieczenia, jakieś porady ?

robot kuchenny do pieczenia, jakieś porady ?

Poszukuje bardzo dobrej klasy robota kuchennego, który pozwala na pieczenie i gotowanie. Dajcie mi znać, co wybrać?

Czesio

Posty: 1

 
Kontaktowałem się z przedstawicielem Thermomix i jesteśmy umówieni na spotkanie. Zobaczymy jak to będzie z tym urządzeniem. Słyszałem wiele dobrego o jego działaniu, ale jak będzie w rzeczywistości? Przekonam się wkrótce.

maniek

Posty: 12

 
Według mnie warto wybrać Thermomix, 6 bo to bardzo nowoczesne urządzenie. Można znaleźć jego opis na blogu https://rodzinagotuje.pl. Polecam się zagłębić w te informacje.

Kruk

Posty: 4

 
Mnie się wydaje, że zanim zakupi się jakiekolwiek urządzenie do kuchni to trzeba się zagłębić w jego parametry. Byłoby dobrze gdyby takie urządzenie można było przetestować i wtedy byłoby wiadomo czy oto nam chodzi.

Grażyneczk223

Posty: 24

 
Mnie się wydaje, że zanim kupi się jakiekolwiek urządzenie do kuchni to trzeba się zagłębić w jego parametry. Byłoby dobrze gdyby takie urządzenie można było przetestować i wtedy byłoby wiadomo czy oto nam chodzi.

Jasio

Posty: 5

 
Jedni lubią sami gotować, a inni wolą się wspierać różnymi urządzeniami. Według mnie jedno i drugie ma sens, wobec tego trzeba sobie porównać. Jeśli mamy pieniądze to trzeba się zastanowić nad ułatwieniem pracy w kuchni. Na razie nie zamierzam takiego urządzenia kupować, lecz kto wie może mi się odmieni i będzie lepiej?

Lupusx

Posty: 2

 
Nie wiem jak to działa w praktyce, ale jak widziałam gdzieś jakiś film to naprawdę wygląda to super. Można zamówić sobie jedno urządzenie, dzięki któremu bez problemów można będzie piec i gotować. Lepiej być nie może.

Laleczka

Posty: 5

 
Zanim zaczniecie korzystać z takiego urządzenia czytajcie dokładnie instrukcje obsługi. Tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane i jeśli się postępuje według instrukcji to nie ma żadnych problemów z gotowaniem czy pieczeniem. Wiem, bo korzystam z tego, na co dzień.

Mamcia45

Posty: 21

 
Widziałem gdzieś na reklamę jak testowali urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i wyglądało to całkiem dobrze. Nie wiem jak by to było w praktyce, natomiast należałoby zbadać.

marcin225

Posty: 24

 
Gotowanie i pieczenie to nie moja bajka. Słyszałam, iż można gotować dzięki takiemu urządzeniu, lecz nie wiem czy się na nie zdecyduje. Na razie czytam opinie i wszystko różne.

jarcio00

Posty: 13