kosmetyczka w Krakowie, kto sprawdzony??

kosmetyczka w Krakowie, kto sprawdzony??

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

ilor45

Posty: 7

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezwykle dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

Trener

Posty: 14

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Black_Riot

Posty: 11

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę regularnie na peelingi chemiczne, bowiem te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach sięgnąć z innych zabiegów, lecz boję się, iż jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Speedy_UT

Posty: 14

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

gruszk56

Posty: 6

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

Kitas

Posty: 14

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

opanik44

Posty: 16

 
Ze 100 pln trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w fachowym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, albowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

maryna45

Posty: 16

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich na nieszczęście z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś doświadczonym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

Czarek

Posty: 12

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Sporo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, zatem nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

Specjalista

Posty: 12