blaszany garaż Węgry, jaka firma ?

blaszany garaż Węgry, jaka firma ?

Mam spory problem z blaszanym garażem, bo mieszkam obecnie blisko Budapesztu i niestety nie mam gdzie znaleźć takie oferty. Pomożecie?

Jasieczek23

Posty: 1

 
Wiem, iż w Polsce takich firm jest niezwykle dużo, ale czy obsługują również różne kraje? Nie do końca jestem w stanie się wypowiedzieć w tym temacie. Myślę, iż jeśli jest klient to raczej można jechać i na drugi koniec świata. Wszystko zależne będzie od opłacalności takiego biznesu. Propozycji najlepiej szukać sobie poprzez Internet.

hubercik67

Posty: 9

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

dobryrd

Posty: 23

 
Zawsze można znaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym przypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

Augustynnn

Posty: 4

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od bardzo dawna i mają same bardzo pozytywne opinie.

maniek

Posty: 12

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go niesłychanie prędko. Cena była niesłychanie znana. Na Węgrzech nie mogłem znaleźć żadnej firmy, jaka by mi przygotowała niesłychanie dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wówczas problemów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

adameczek2323

Posty: 19